DR Uri Segal and Dr Jonathan Shani

בשנת 2014 הקימו ד"ר יונתן שני וד"ר אורי סגל את החברה "א.י כירורגיה ואורתופדיה וטרינרית". החברה מספקת יעוץ ושרותי ניתוח אורתופדי וכירורגי עבור ציבור הרופאים הווטרינרים במרפאות, ומנהלת את חדרי הניתוח של מרכז המומחים "חוות דעת". אנו ערוכים לקבלת מקרי חירום במרכז החירום והטיפול נמרץ הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

הצוות שלנו

ד"ר יונתן שני - אורתופד וכירורג מומחה

מומחה ברפואת ספורט ושיקום

B.Sc (Mech. Eng), DVM, Dipl. ECVS, Dipl ACVSMR

 

לאחר סיום לימודי הנדסת מכונות ועבודה של 3 שנים כמהנדס בתחום, נסע יונתן לפרטוריה בדרום אפריקה ע"מ ללמוד רפואה וטרינרית. את הלימודים סיים ד"ר שני בישראל. לאחר שנת Internship בבית החולים הווטרינרי בבית דגן ושנה נוספת במחלקה לכירורגיה, החל במסלול התמחות של הקולג' האירופאי לכירורגיה. בשנת 2001 סיים את התכנית וב-2003 עבר את בחינות ההסמכה וקיבל תואר מומחה Diplomate, European College Veterinary Surgeons ו- European Veterinary Specialist in small animal surgery.

בשנת 2017 סיים בהצלה את  ההכשרה ובחינות ההסמכה ב American College of Veterinary Sports Medicine and Rehabilitation והוכר כ Dipl ACVSMR גם בתחום זה.

את שעות הפנאי, יונתן מנצל לשחייה במים פתוחים וריצה עם כלבו סאני.

ד"ר אורי סגל - אורתופד וכירורג מומחה

BSc, DVM, Dipl. ECVS

אורי סיים את לימודי הווטרינריה באוניברסיטה העברית בשנת 2002. לאחר סיום לימודיו עבד במספר מרפאות גדולות בארץ ובמרכז לרפואת חירום.

בשנת 2014 סיים אורי התמחות במחלקת הכירורגיה ב"חוות דעת" מטעם ECVS, וב-2015 עבר את בחינות ההסמכה וקיבל תואר מומחה Diplomate, European College Veterinary Surgeons.

בשנת 2016 הקים אורי את הקולג' ללימודי המשך וטרינרים במטרה לפתח ולקדם את הידע המעשי והתאורטי של ציבור הרופאים הוטרינרים בישראל.

ד"ר סגל הוכשר לבצע ניתוחים בגישה מינימלית (לפרוסקופיה) וניתוחים המחייבים שיקוף (פלורוסקופיה). וידוע בסבלנות ויצירתיות רבה לפתרון בעיות מורכבות.

אורי משתתף ברכיבות אופניי שטח אולטרא מרתוניות ובטיולי Bikepeacking  בארץ ובעולם.

ד"ר חמדת בנאי – מנהל מחלקת הרדמה

DVM

בוגר תואר ראשון בביולוגיה ואקולוגיה באוניברסיטת בן גוריון ולימודי רפואה וטרינרית באוניברסיטה העברית משנת 2008. במשך 10 שנים עבד חמדת במספר מרפאות וטרינריות בארץ ובמגוון תחומי הרפואה של חיות מחמד, בדגש על כירורגיה והרדמה, ועבר מספר השתלמויות והכשרות ספציפיות בתחומים אלה. חמדת הצטרף למחלקה בתחילת 2019 והוא מנהל את תחום ההרדמה בניתוחים. דגש מיוחד מושם על בטיחות בהרדמה ועל מניעת כאב מבעל החיים המנותח, תוך שימוש בשיטות הרדמה מתקדמות וציוד חדיש.

דניאל ביבס טכנאית בכירה

דניאל היא בוגרת תואר ראשון, Bsc, במדעי הים והסביבה הימית במרכז האקדמי רופין. דניאל החלה את דרכה במרכז המומחים כטכנאית במרכז החירום, ולאחר מכן עברה לעבוד כטכנאית במחלקת כירורגיה ואורתופדיה.
דניאל מגדלת באהבה רבה שני חתולים ג'ינג'ים מתוקים.

גוני נחמה טכנאית בכירה

בנוסף לעבודתה במחלקת הכירורגיה גוני מתפקדת גם כטכנאית במחלקת חירום וטיפול נמרץ כבר 5 שנים.
בצבא, שירתה ביחידת "עוקץ" בתפקיד מאלפת כלבים וכל חייה הייתה מוקפת בחיות מכל המינים.
גוני התמקצעה גם בתחום ההידרותרפיה לבעלי חיים ו
מזה כעשור מנהלת פנסיון ביתי לכלבים. בשארית זמנה היא אמא גאה לג'ויה, מייקי ובובה.

מיקה עזגד טכנאית ראשית

מיקה בוגרת תואר ראשון Bsc במדעי הים והסביבה הימית במרכז האקדמי רופין.

מיקה הגיעה למחלקת כירורגיה לפני 3 שנים בזכות אהבתה הרבה לבעלי חיים, במהרה למדה והתמקצעה וכיום מתפקדת כטכנאית ראשית של מחלקת כירורגיה ואורתופדיה כאשר היא אחראית על הכשרת טכנאים חדשים. מיקה מגדלת באהבה רבה את חיות המחמד שלה ודואגת להציל את חתולי השכונה שמסביבה. 

 תום אברהמי טכנאית

תום רצתה מאז ומתמיד ללמוד וטרינריה ולהתמחות ברפואת חירום. לאורך כל תקופת התיכון היא התנדבה בעמותה המצילה כלבים מהרחוב ומההסגרים
בשרותה הצבאי היתה תום מדריכת רופאים ופרמדיקים ברפואת טראומה, הכשרה שעזרה לה להשתלב במהירות כטכנאית במחלקת הכירורגיה והאורתופדיה.
תום מגדלת באהבה ארבעה כלבים ועוד מאתיים חתולים.

 שחר חרפק טכנאית

שחר מספרת על עצמה כי מילדות ידעה שהיא רוצה לעבוד עם בעלי חיים, מתוך אמונה שהם מכניסים הרבה אור ושמחה לחיינו.
שחר הצטרפה השנה לצוות הטכנאים של מחלקת כירורגיה ואורתופדיה לאחר שעברה הכשרה מקצועית בתחומים אלו.

 סיון בנד פיזיותרפיסטית ומנהלת יחידת השיקום

סיון החלה את עבודתה במחלקת כירורגיה לפני 7 שנים. תפקדה כטכנאית ראשית וניהלה את מחלקת כירורגיה ואורטופדיה לאורך השנים. בוגרת לימודי הידרותרפיה, שיקום ופיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת טנסי ארה"בCCRP -  Certified Canine Rehabilitation Practitioner

סיון משקמת כלבים לאחר טראומות משמעותיות מתוך מחויבות ואהבה עמוקה לרווחתם ולרווחת בעליהם. ומכאן הקימה בשנה האחרונה את יחידת השיקום הווטרינרי בחוות דעת.