top of page
DR Uri Segal and Dr Jonathan Shani

בשנת 2014 הקימו ד"ר יונתן שני וד"ר אורי סגל את החברה "א.י כירורגיה ואורתופדיה וטרינרית". החברה מספקת יעוץ ושרותי ניתוח אורתופדי וכירורגי עבור ציבור הרופאים הווטרינרים במרפאות, ומנהלת את חדרי הניתוח של מרכז המומחים "חוות דעת". אנו ערוכים לקבלת מקרי חירום במרכז החירום והטיפול נמרץ הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

הצוות שלנו

LRM_EXPORT_1006563488852138_20190114_152

ד"ר יונתן שני - אורתופד וכירורג מומחה

מומחה ברפואת ספורט ושיקום

B.Sc (Mech. Eng), DVM, Dipl. ECVS, Dipl ACVSMR

 

לאחר סיום לימודי הנדסת מכונות ועבודה של 3 שנים כמהנדס בתחום, נסע יונתן לפרטוריה בדרום אפריקה ע"מ ללמוד רפואה וטרינרית. את הלימודים סיים ד"ר שני בישראל. לאחר שנת Internship בבית החולים הווטרינרי בבית דגן ושנה נוספת במחלקה לכירורגיה, החל במסלול התמחות של הקולג' האירופאי לכירורגיה. בשנת 2001 סיים את התכנית וב-2003 עבר את בחינות ההסמכה וקיבל תואר מומחה Diplomate, European College Veterinary Surgeons ו- European Veterinary Specialist in small animal surgery.

בשנת 2017 סיים בהצלה את  ההכשרה ובחינות ההסמכה ב American College of Veterinary Sports Medicine and Rehabilitation והוכר כ Dipl ACVSMR גם בתחום זה.

את שעות הפנאי, יונתן מנצל לשחייה במים פתוחים וריצה עם כלבו סאני.

אורי לאתר.jpg

ד"ר אורי סגל - אורתופד וכירורג מומחה

BSc, DVM, Dipl. ECVS

אורי סיים את לימודי הווטרינריה באוניברסיטה העברית בשנת 2002. לאחר סיום לימודיו עבד במספר מרפאות גדולות בארץ ובמרכז לרפואת חירום.

בשנת 2014 סיים אורי התמחות במחלקת הכירורגיה ב"חוות דעת" מטעם ECVS, וב-2015 עבר את בחינות ההסמכה וקיבל תואר מומחה Diplomate, European College Veterinary Surgeons.

בשנת 2016 הקים אורי את הקולג' ללימודי המשך וטרינרים במטרה לפתח ולקדם את הידע המעשי והתאורטי של ציבור הרופאים הוטרינרים בישראל.

ד"ר סגל הוכשר לבצע ניתוחים בגישה מינימלית (לפרוסקופיה) וניתוחים המחייבים שיקוף (פלורוסקופיה). וידוע בסבלנות ויצירתיות רבה לפתרון בעיות מורכבות.

אורי משתתף ברכיבות אופניי שטח אולטרא מרתוניות ובטיולי Bikepeacking  בארץ ובעולם.

Raya.jpg

ד"ר ראיה עתאמנה - מנתחת כירורגית ואורתופדית

ד"ר ראיה סיימה לימודי תואר ראשון בביולוגיה בטכניון, לאחר מכן לימודי רפואה וטרינרית בביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית. בתום לימודיה התקבלה לשנת אינטרנשיפ בחירום וטיפול נמרץ בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי, ולאחר מכן המשיכה לאינטרינשיפ בכירורגיה של חיות מחמד. בשנת 2021 סיימה התמחות בכירורגיה של חיות מחמד בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי. ד"ר ראיה חוקרת בתחומים רבים , כך לדוגמה, פיתוח טיפול חדשני ויעיל לבעיה של laryngeal collapse .

IMG_4009.jpg

ד"ר חמדת בנאי – מנהל מחלקת הרדמה

B.Sc. DVM

בוגר תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת בן גוריון ולימודי רפואה וטרינרית בבית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית (2009). עבד במשך 10 שנים במספר מרפאות פרטיות גדולות, תוך דגש על כרורגיה ורפואת הרדמה. מנהל את מחלקת הרדמה בחות דעת משנת 2019. מתעדכן באופן קבוע בחידושים בתחום ומשתתף בהכשרות ובכנסים מקצועיים, וכן אחראי על הכשרת טכנאי ההרדמה בבית החולים. עניין מוגבר בהרדמה של ניתוחי בית-חזה, הנשמה בחיות מורדמות והרדמה של מטופלים קריטיים.

77569a07-1d7e-4a0e-ba22-99d821789806.jpg

גוני מצ'ורו טכנאית בכירה

גוני מצ'ורו טכנאית בכירה
גוני שירתה ביחידת "עוקץ" ושם הייתה המאלפת כלבים של היחידה, גוני בעלת תעודת הידרותרפיה  ובעלת פנסיון ביתי ורפואי לכלבים וחתולים .
גוני החלה את דרכה במרכז המומחים כטכנאית במרכז החירום ב2012 ולאחר מכן בשנת 2015 התחילה לעבוד גם במחלקת כירורגיה ואורתופדיה.
גוני מגדלת בביתה ברווזים, תרנגולות , ארנבים ו4 כלבלבים.

Untitled.png

 תום אברהמי טכנאית

תום אברהמי פורן טכנאית
לאורך כל תקופת התיכון תום התנדבה בעמותה המצילה כלבים מהרחוב ומההסגרים .
בשרותה הצבאי היתה תום מדריכת רופאים ופרמדיקים ברפואת טראומה , הכשרה שעזרה להשתלב במהירות כטכנאית במחלקת כירורגיה והאורטופדיה. 
תום כיום סטודנטית לתואר ראשון במדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות 
ומגדלת את שתי בנותיה החתולות שי-לי ומאיה.

shahar harpac.jpg

 שחר חרפק טכנאית

שחר הגיעה למחלקת כירורגיה ואורטופדיה ב2018 בזכות אהבה גדולה לבעלי חיים וסקרנות למקצוע, כיום היא גם מכשירה טכנאים חדשים במחלקה ואחראית ספקים.
שחר היא אמא לשני חתולים שמנמנים ובריאים, וויזלי ובגירה. ולאורך השנים במחלקה אימצה את קומי, כלבה אחרי אירוע מוחי ואת אייבר, חתולה נכה.

iman.jpg

אימאן דיאב טכנאית 

אימאן התחילה לעבוד במחלקת כירורגיה ואורטופדיה בשנת 2021 לאחר שעבדה בגן החיות בבאר שבע, אימאן מספרת על עצמה שמאז ומעולם אהבה והתעניינה בבעלי חיים ורצתה לעבוד בתחום הוטרינריה לאחר שסיימה קורס של מגן דוד ירוק.
אימאן אוהבת במיוחד כלבים ורוצה לאמץ כמה שיותר מהם בעתיד

lior.jpg

ליאור טכנאית כירורגיה והרדמה

ליאור הגיעה למחלקת כירורגיה ואורטופדיה ב2020 מתוך חלום להיות וטרינרית אחרי שסיימה תואר ראשון במדעי החי במכללת תל חי, הדבר שהכי מעניין את ליאור בעבודתה הוא נושא ההרדמה, במהלך עבודתה צירפה למשפחתה את אולי הכלבה ואת צ'וקו החתולה לאחר שהגיעו מהרחוב אל בית החולים

WhatsApp Image 2022-12-04 at 18.01.24.jpeg

יהודית טכנאית כירורגיה 

יהודית טכנאית מאז 2011. סיימה לימודי טכנאות ואילוף כלבים במגן דוד ירוק וקורס חובשי רפואת חירום במד״א. הצטרפה לצוות מרכז מומחים חוות דעת למחלקת חירום ב2021 ועברה למחלקת כירורגיה ב2022. אמא לשני בוסטון טריירים , קרלוס וקרוליטה.

21034709_10212819951030149_3959906858723

 סיון בנד פיזיותרפיסטית ומנהלת יחידת השיקום

סיון החלה את עבודתה במחלקת כירורגיה לפני 7 שנים. תפקדה כטכנאית ראשית וניהלה את מחלקת כירורגיה ואורטופדיה לאורך השנים. בוגרת לימודי הידרותרפיה, שיקום ופיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת טנסי ארה"בCCRP -  Certified Canine Rehabilitation Practitioner

סיון משקמת כלבים לאחר טראומות משמעותיות מתוך מחויבות ואהבה עמוקה לרווחתם ולרווחת בעליהם. ומכאן הקימה בשנה האחרונה את יחידת השיקום הווטרינרי בחוות דעת.

bottom of page